درباره ما

مجموعه آموزشی هنری ایلدامد ،فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ با هدف برگزاری دوره های آموزشی ،همایش ها ،جشنواره ها،سمپوزیوم های مرتبط با مد ،هنر و زیبایی ،طراحی و تولید محصولات مرتبط با مد ‌‌و هنر آغاز نمود.

همچنین با هدف تربیت و آموزش اکادمیک مربیان علاقه مند به دریافت کارت مربیگری و ‌مدرسی از دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور ، به جهت ارتقای سطح علمی و هنری ،علاقه مندان به امر تدریس در حوزه های مرتبط با مد و فشن زیبایی در جهت کسب مجوزهای مدرس بین المللی فنون تدریس گام برداشت . در سال ۹۱ این مجموعه در قالب اکادمی زیبایی فعالیت خود را آغاز نمود و پس از گذراندن دوره های پیشرفته در زمینه مد و زیبایی ‌ و‌ هنر، موفق به کسب مجوز کلیه مهارت های مراقبت و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور شد و به برگزاری دوره آموزشی در این زمینه پرداخت .
همچنین در سال ۹۶ موفق به کسب نمایندگی هنر از دانشگاه ایدین استانبول شد و در همان سال نیز در مرکز همایش های بین المللی کیش موفق به اخذ لوح تندیس هنرمند نمونه کشور در حضور نماینده مجلس شد .

همچنین موفق به دریافت گواهینامه های مجاز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۹۸ شد .

در سال ۹۷ پس از جدیت بخشیدن به فعالیت های خود در سطح بین الملل و برگزاری همایش های خصوصی در کشورهای ترکیه و گرجستان و امارات به عنوان یک مجموعه ایرانی با هدف اجرای مدل فشن برج میلاد در نمایشگاه بیوتی ورد امارات شرکت نمود و خوشبختانه طرح برج میلاد جز اولین طرح های نمایشگاه امارات به شمار آمد ‌و تیم مجموعه ایلدا با افتخار پرچم کشور ایران را در حضور خارجی ها ،بالا بردند.

در سال ۹۸ اوج فعالیت های آموزشی این مجموعه در سرتاسر کشور آغاز شد و برگزاری دوره های آموزشی ویژه مربیان، آقایان و‌خانم ها یکی پس از دیگر ، در استان های مختلف ایران با موفقیت و رضایت شرکت کنندگان برگزار شد .

در سال ۱۳۹۹ مجموعه ایلدا شرکت خود را با عنوان کمپانی ایلدا مد ثبت نمود و لاین طراحی و تولید محصولات ارایشی و مد و پوشاک را نیز به مجموعه خود اضافه نمود .

همچنین دریافت سفارش طراحی وب سایت و اپلیکیشن های مرتبط با رشته های زیبایی و هنر را نیز در دستور فعالیتهای خود قرارداد .

در ادامه مطلب به معرفی بخش های متفاوت فعالیتهای کمپانی مد ایلدامد می پردازیم عنوان رشته های آموزشی را مشاهده می نمایید .

برگزاری دوره های آموزشی :

رشته استایلینگ (آموزش اصول استایلینگ )

نتیجه پس از گذراندن دوره و آزمون : استایلیست بین الملل

رشته مدلینگ
نتیجه پس از گذراندن دوره و آزمون : مدلینگ بین الملل با سواد اکادمیک

روش مربیگری و فنون تدریس

نتیجه پس از گذراندن دوره و آزمون : مربی بین المللی اکادمیک (مربیان پس از گذراندن این دوره ، مجوز صدور گواهینامه برای شاگردان خود را زیر نظر دانشگاه دارند)

رشته های زیبایی و ارایشگری (تمامی رشته های ارایشگری )

نتیجه پس از گذراندن دوره و آزمون : مهارت بین المللی با سواد و‌گواهینامه اکادمیک

رشته های مدیریت مد
نتیجه پس از گذراندن دوره و آزمون : مسلط به مهارتهای مدیریت مد بین الملل

رشته های mba مرکز زیبایی و مشاغل مرتبط با مد و فشن

نتیجه پس از گذراندن دوره و آزمون : مسلط به روش های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ مرکز مد و زیبایی

مکان تدریس :در دانشگاه های داخل و خارج کشور
اساتید : تایید شده از جانب وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری و دانشگاه های مرتبط

شکل آموزش ها :

خصوصی
نیمه خصوصی
گروهی
جشنواره
سمینار
سمپوزیوم
کلاس خصوصی
همایش
جشنواره و …

سطح آموزش ها :
سطح مبتدی تا مربیگری

گواهینامه پایان دوره ها :

در پایان آموزش ها و جشنواره ها به شرکت کنندگان مدارک معتبر و زیر نظر وزارت علوم داخل و خارج کشور اهدا می‌شود ، همچنین تمامی مدارک قابل ترجمه می‌باشد ، علاقه مندان می‌توانند پس از گذراندن دوره های آموزشی و کسب علم و مهارت طبق استانداردهای مشخص از گواهینامه مهارت دانشگاهی خود جهت ارتقای فعالیتهای علمی و هنری خود بهره جویند و به عنوان مستندات آموزشی ،مهارتی و علمی حتی در زمان ضرورت به سفارت کشورهای هدف به عنوان امتیاز مثبت استفاده نمایند .

طراحی ،تولید و فروش محصولات ارایشی

طراحی و‌تولید محصولات اوت کوتور و سفارشی

زمانیکه مشتری ما شرکت ، اداره ، شخص یا اورگان خاصی باشدسفارش خود را با پشتیبان ها و مشاوران ما در میان می گذراندن و پس از دریافت سفارش و عقد قرارداد ، طراحان ، و‌دوزندگان کمپانی ایلدا فعالیت خود را جهت سبک سازی و استایل سازی و تعریف یک سبک در خور سفارش دهنده ، به وی پیشنهاد می نمایند که پس از تایید طرح ها به مرحله تولید می رود .
به عنوان مثال شرکت‌های که جهت ساخت یک استایل اداری برای کارمندان خود با طراحی های خاص و برند خودشان ، درخواست استایل سازی دهند و یا کارمندان بانکی که برای روز مرد سفارش کیف های چرم با حک نام خودشان را داشته باشند و یا شخصی که لباس یا جواهر یا استایل مد نظر خود را در بازار یافت نمیکند می‌توانند با تماس و ثبت سفارش در کمپانی ایلدا مد ، چالشی که با آن روبرو شده را به راحتی حل کند .

کمپانی ایلدامد
مجهز به تیم های پشتیبانی ، اساتید برجسته ، طراحان حرفه ای، دوزندگان ، تولید کنندگان و استایلیست ها ی با تجربه می باشد و فعالیت های آنها در سطح بین الملل حرفی برای گفتن دارد .

بخش بعدی فعالیتها

کمپانی ایلدامد مجهز به تیم قدرتمند سئو ،طراحی وب سایت ،ساخت اپلیکیشن و فروشگاه اینترنتی می باشد .
علاقه مندان علاوه بر سپردن بخش استایل سازی و استایلینگ پوشاک و اکسسوری های خود ،جهت مشاوره و طراحی شعار، تعیین رنگ سازمانی یک برند شخصی و یا شرکتی می توانند شما را همراهی نمایند .
جهت سهولت در امر دیجیتال مارکتینگ خود می‌توانید صفر تا ۱۰۰ طراحی های وب سایت خود را به کمپانی ایلدا مد بسپرید .
با به سابقه درخشان در امر تدریس و آموزش هنر و با تلفیق کمیت علم ‌ جهت سهولت زندگی بشر و کیفیت هنر ترکیب قدرتمندی را جهت ارائه خدمات علمی ، هنری در سطح بین المللی تشکیل داده است .

تیم ما

مهندس علی اصغر سرکوبی
هیات مدیره ‌

دکتر ساناز سجادی
مدرس -مشاور مد و‌استایلیست

مهندس سحر موسوی
مد نویس
مشاور
مسئول ثبت نام ها
بازرس
مسئول بخش فروشگاه و بخش مجازی صفحات اجتماعی

مهندس حافظ محمدی
مسئول تیم طراحی و پیاده سازی وب سایت و اپلیکیشن

محمد صادق صیادی
طراح -گرافیست

محمد جواد غنیمی
مشاور- بخش پشتیبانی

شعار : خلاقیت،معقولیت،ابتکار =ایجاد حس خوب و جهانی زیباتر

با آرزوی جهانی زیباتر برای تمامی انسان ها در سرتاسر دنیا

روابط عمومی مجموعه ایلدا مد