بخش سفارش های ویژه ایلدامد (اوت کوتور)

در این بخش افراد علاقه مند به ثبت سفارش های تکی ،شخصی ،عمده و شرکتی و همچنین افرادی که تمایل به ثبت سفارش طرح های اختصاصی خاصی برای پوشاک ،جواهر ،کیف ،کفش , استایل خود دارند و طرح های ویژه و لاکچری مد نظرشان می‌باشد می‌توانند از این بخش در جهت ارتباط با مشاوران بخش پشتیبانی (ایلدامد) در تماس باشند .

توضیحات جامع ثبت سفارش در ایلدا مد

سفارش های دریافت شده ویژه و اختصاصی توسط ،دوزندگان ،طراحان و خطوط تولید کمپانی ایلدا مد ، در جهت طراحی ،اجرا و تولید تکی و انبوه سفارش (بنا به درخواست سفارش) طبق تاریخ های اعلام شده و توافق شده بین طرفین در اختیار مصرف کنندگان و سفارش دهندگان قرار می‌ گیرد .

بخش جذاب و ویژه ی دیگر خدمات کمپانی ایلدا مد ثبت سفارش استایل سازی مد و پوشاک ادارات و اشخاص می باشد .
علاوه بر اینکه گاه افراد مشهور یا غیر مشهور جهت استایل سازی خود نیازمند سفارش و مشاوره با مشاوران مد هستند .

ثبت سفارش

گاه گاهی ، تهیه کنندگان تئاتر و سینما نیز ،جهت استایل سازی کاراکترهای داستان های خود ، عدم وجود استایلیست حرفه ای و مشاور مد تخصصی را تیم خود احساس می کنند ،در این بخش این امکان به این افراد داده می‌شود تا با ثبت سفارش و‌درخواست خود این دغدغه را رفع نمایند و بصورت تخصصی تر ، حرفه خود را جلو ببرند .

همچنین اکثر ادارات و شرکت های خصوصی و دولتی و شرکت‌های هواپیمایی و … همیشه دغدغه ی طراحی و استایل سازی منحصر به فرد ؛شیک ؛متفاوت و در عین حال راحتی را جهت ،برند سازی در بخش ظاهری کادر خود داشته اند .

همانطور که می دانید این بخش از کار ،نشان دهنده ،تمرکز شرکت ها بر جزییات ،نظم و انظباط و نماد ادای احترام به مشتریان و مراجعه کنندگان است .

جهت مشاوره با شماره تماس ۰۷۱۳۶۲۶۵۵۲۱ تماس حاصل فرمایید .

و در صورتی که طبق چارچوب های ایرانی و با پارچه های ایرانی نیز طراحی و اجرا شود ، علاوه بر حس اقتدار و اعتماد به نفس در افراد و استفاده از نیروهای خلاق داخلی ، جهت جنبش تولید کشور نیز می شود و از طرفی کاهش هزینه های استایل سازی برای شرکت ها را نیز به دنبال دارد .

علاقه مندان می توانند در بخش سفارش اوت کوتور ، استایل سازی لباس های فرم خود را به تیم قدرتمند طراحان مد کمپانی بین المللی ،ایلدا مد بسپارند و در زمینه ی مد و اراستگی و جنبه های ظاهری کادر خود گام موثری بردارند .

اوت کوتور

در بخش بعدی ثبت سفارش :

درخواست کنندگان می توانند صفر تا صد تمامی سفارشات خود را در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی لوگو ، مشاوره و تعیین رنگ سازمانی و شعار اختصاصی ، کسب و کارهای حقیقی و‌‌ حقوقی می توانند ،به تیم برنامه نویسان و مشاوران هنری ، کمپانی ایلدامد بسپرند و آینده ای روشن ، برای کسب و کار خود به صورت ، آنلاین و دیجیتال ، به شیوه ای تخصصی ، رقم بزنند .

یک پاسخ به “بخش سفارش های ویژه ایلدامد (اوت کوتور)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *